برگزاری جشن عید غدیر به همراه مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب

0

این جشن در محل پروژه جدید مجتمع واقع در بلوار رسالت شمالی و در فضایی باز با حضور اساتید مدرسه و جمعی از طلاب و خانواده های ایشان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی بعد از اقامه نماز مغرب و عشا تا ساعت ۲۳ برگزار گردید.

در این مراسم که به همت جمعی از طلاب و مسئولین شعبه ۳ مدرسه علمیه حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف برگزار شد، آیت الله باقری کیا از اساتید برجسته حوزه در باب فضیلت های امیرالمومنین علیه السلام به ایراد سخن پرداختند.
بعد از ایشان شاعر آئینی ، آقای جواد خراشادی زاده در مدح اهل بیت علیه السلام و بزرگداشت واقعه غدیر سروده های خود را تقدیم حاضرین کردند.
در ادامه این برنامه، مدیریت شعبه ۳ مدرسه علمیه حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف حجت الاسلام عباس نژاد در خصوص اهمیت لباس روحانیت و چالش های پیش روی آن مطالبی را ذکر فرمودند و از ابتدای دوران ملبس شدن خودشان خاطراتی را را تعریف کردند.
اجرای گروه سرود متشکل از طلاب شعبه ۳ مدرسه علمیه حضرت مهدی عج یکی دیگر از برنامه های این محفل بود و بعد از آن مداح اهل بیت علیهم السلام کربلایی سجاد شفیعی در وصف فضائل امیرالمؤمنین علیه السلام به نغمه سرایی پرداخت.
حجت الاسلام والمسلمین استاد نظافت استاد حوزه و مدیر مدارس علمیه حضرت مهدی عج، نکاتی را پیرامون رسالت طلبگی و چگونگی تحمل سختی ها و مشکلات در این مسیر معنوی بیان فرمودند.
ایشان خاطر نشان کردند طلبه باید در بین مردم باشد و مردمی زندگی کند تا از دردها و مشکلات جامعه باخبر باشد و از همه مهم تر نسبت به اطرافیان خود دغدغه داشته باشد.
در پایان این مراسم جمعی از طلاب مدرسه علمیه حضرت مهدی علیه السلام متشکل از آقایان حجج الاسلام وزیر پور، عباسی، مومنی،صباغیان،جهانگیری، غفوری فرد،خسروی و آرین نژاد با قرائت میثاق نامه طلبگی و بیعت مجدد با امام زمان ارواحنا فداه به افتخار پوشیدن لباس روحانیت به دست اساتید حاضر در جلسه نائل گردیدند.

پاسخ دهید