مراسم گرامیداشت نهم دی با سخنرانی حجت الاسلام صادقی سرایانی -شعبه دو

0

به گزارش روابط عمومی مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)؛ پنجشنبه پنجم دی ماه زرگداشت حماسه نهم دیماه با سخنرانی حجت الاسلام محمد صادقی سرایانی برگزار شد.

با توجه به لزوم فقه، اخلاق، تهذیب و آگاهی سیاسی برای طلاب در نگاه مقام معظم رهبری و نیز در جهت شناخت جریانات نفوذی و دشمنان، مختصری از نکات حجت الاسلام محمد صادقی سرایانی که پیرامون موضوعات مذکور ارائه شد به شرح ذیل می‌باشد:

  1. کتابی است به نام رازهای دهه شصت به قلم مرتضی صفار هرندی، در مقدمه این کتاب آمده وقتی انقلاب در شرف پیروز شودن بود که مثل سیل غیرقابل مهار بود و افرادی به هر حال در این حرکت نفوذ کرده‌اند.
  2. چند سال پیش مایکل برانت از معاونان سابق سیا گفت: وقتی دیدیم انقلاب ایران در حال پیروزی است و قابل مهار هم نیست، به مرتبطین خودمان گفتیم که هم رنگ مردم شویم، حرفهای دینی بزنید تا بتوانید نفوذ کنید.
  3. مایکل برانت  گفته که هدفمان از این کار این است که پس از پیروزی بتوانیم این نیروهای خودمان را وارد سیستم کنیم و از داخل انقلاب را مستهلک کنیم.
  4. یاسر جبرائیلی کتابی برای زندگی مرحوم هاشمی رفسنجانی تالیف کرده که خواندنی است.
  5. فردی مثل کشمیری توانست در انقلاب نفوذ کند، به قدری ظاهر سازی داشت که به عنوان نمونه دو قلم، یکی شخصی و یکی بیت المال همیشه همراهش بود. نقوذ او این بود که وقتی خبرنگار از او سوالی می‌پرسد با این مضمون که نظرتان درباره تورم چیست، در جواب می‌گوید من را از ارتباط با خدا انداختی و غافل کردی. به قدری نفوذ کرده بود که شهید رجایی پشت او نماز می‌خواند. روزی در ملاقات با امام خمینی وقتی فهمید که بازرسی می‌کنند، قهر کرد و رفت. در صورتی که قصد کشتن امام خمینی(ره) را داشته و با همین روش شهید رجایی و باهنر را شهید کرد.
  6. مقام معظم رهبری تاکید دارند که اسناد لانه جاسوسی چاپ شود و با این وجود عده‌ای نمی‌خواهند که این کتاب بدست مردم برسد.
  7. اگر به حوزه آمده‌اید به فکر این باشید که وظیفه‌تان را به خوبی انجام دهید.
  8. امام زمان (عج) وقتی ظهور می‌کنند که فهم انسان‌ها ظهور کند: فتحت باب فهمه
  9. جریان نفوذ یک سر پیدا دارد و یک سر ناپیدا که الان دارند برنامه‌ریزی می‌کنند که چند وقت دیگر چه کاری انجام دهند.

پاسخ دهید