جلسه صمیمانه والدین طلاب مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)+تصاویر

0

به گزارش روابط عمومی مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)؛ صبح جمعه ششم اردیبهشت ماه در «محفل صمیمانه خانواده طلاب مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)» میزبان خانواده معزز طلاب این مدارس و در محل جامعه الحسین مشهد بود.

این مراسم که با حضور چشمگیر والدین طلاب برگزار شد؛ پس از قرائت قرآن توسط آقای محمدزاده از طلاب ارجمند شعبه سه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نظافت یزدی به بیان فضایل ماه شعبان و استفاده از فرصت باقیمانده در این ماه پرداختند.

ایشان  در ادامه بیانات خود ضمن تشریح دستاوردها و عملکرد مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)، از تلاش‌های جهادی طلاب در مناطق سیل زده و جمع‌آوری کمک­های نیکوکارانه برای سیل‌زدگان و همراهی خانواده ایشان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

وی همچنین به بیان چشم‌انداز آینده و افق‌های در دسترس مدارس علمیه حضرت مهدی(عج) و تشریح ابعاد تربیتی و آموزشی پروژه توسعه این مدارس پرداختند.

در ادامه مراسم، والدین گرامی طلاب، به بیان سوالات و دغدغه‌های خود پرداختند و استاد نظافت سوالات ایشان را پاسخ گفتند.

دکتر حدادیان، مسئول کمیته ارتباطات خیرین پروژه در ادامه به تشریح ابعاد فنی، بخش‌های مختلف اجزای پروژه، پایگاه اطلاع‌رسانی وقف تربیت به نشانی vaghfetarbiat.ir و شیوه‌های مشارکت در این پروژه بزرگ پرداخته و با دعوت از والدین طلاب، دیدگاه‌های ایشان در ارتباط با پروژه را جویا شدند.

در پایان مراسم، حجت‌الاسلام مرتضی دهشت با بیان این نکته که استاد نظافت باید همچنان با قوت به ادامه فعالیت‌های تربیتی و آموزشی خود بپردازند، از تمام خیرین و دست‌اندرکاران دعوت نمودند تا با همت عالی خود ابعاد مختلف فنی، اجرایی و مالی این پروژه را در دست گرفته و ساخت آن را قدم به قدم به اتمام رسانده و جهت تربیت سربازان امام زمان(عج) در اختیار استاد نظافت قرار دهند.

این مراسم با ذکر و مناجات حضرت صاحب‌الامر و با نوای گرم برادر محمد صالحی‌پور همراه بوده و با تصویر دسته‌جمعی از خانواده بزرگ طلاب مدارس علمیه حضرت مهدی(عج) به پایان رسید.

لازم به ذکر است در این مراسم، خانواده معزز طلاب با همت بلند خود اقدام به پرداخت مبالغی جهت مشارکت در پویش وقف برای تربیت نمودند که گزارش آن به شرح زیر تقدیم می‌گردد:
• مبلغ پرداخت شده نقدی: ۶۰۸,۱۰۰.۰۰۰ ریال
• مبلغ تعهد ماهانه در قالب وقف مستمر: ۲۶,۱۰۰.۰۰۰ ریال
• مجموع مبالغ نقد و تعهد شده در این مراسم: بیش از ۱,۶۴۹.۱۰۰.۰۰۰ ریال

پاسخ دهید