مشارکت طلاب فارغ‌التحصیل در پویش وقف برای تربیت

0

به گزارش روابط عمومی مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)؛ شنبه بیست و چهارم فروردین ماه ۱۳۹۸، جلسه توجیهی طلاب فارغ التحصیل این مدارس با حضور استاد نظافت در سالن اجتماعات موسسه تربیتی الهدی برگزار شد.

در این نشست، استاد نظافت ضمن خوش آمدگویی، طلاب عزیز را به بهره‌گیری از فرصت معنوی ماه شعبان فراخوانده و ایشان را به ارتباط و انس صمیمانه با مردم دعوت نمودند.

استاد نظافت در ادامه بیانات خود در خصوص ضرورت توجه به حاشیه شهر مشهد و انگیزه های اجرای پروژه توسعه مدارس در این منطقه از شهر پرداختند. ایشان همچنین ابراز داشتند ما به طلاب فارغ‌التحصیل مدارس به عنوان بازوان کمک کار در جلب مشارکت های خیرین و راهنمایان به کار خیر، به تعبیر روایت: الدال علی الخیر کفاعله، نگریسته و از ایشان انتظار کمک در این امر خیر عظیم داریم.

در ادامه جلسه، حجت‌الاسلام عباسی خیابانی، مسئول کمیته فارغ‌التحصیلان پویش وقف برای تربیت، با توضیح در مورد پوشه‌کار ارائه شده به حاضرین، در خصوص پویش و شیوه های مشارکت خیرین در این حرکت وقف جمعی به بیان نکاتی پرداختند.

در پایان طلاب حاضر در جلسه به ایراد سوالات و بیان نکات و نظرات خود پرداختند.

در ابتدای این دیدار صمیمانه و خاطره انگیز، طلاب سال‌های پیشین مدارس علمیه حضرت مهدی(عج) ضمن تجدید دیدار به یادآوری خاطرات سال‌های تحصیل در این مدارس پرداختند.

پاسخ دهید