مسابقه علمی در شعبه 3

0

ارزشيابي علمي طلاب به شكلي جامع و كارآمد از سياست هاي هميشگي مدارس حضرت مهدي عج است. دراين راستا و براي ايجاد فضاي بانشاط علمي، معاونت آموزش و پژوهش مدرسه حضرت مهدي عج، شعبه 3 به برگزاري «مسابقه بزرگ علمي» اقدام كرد. در اين مسابقه كه در تاريخ 26/7/97 با موضوع «ادبيات عرب» و در ميان طلاب داوطلب صورت گرفت، هفت گروه 3نفره به شكلي جذاب و رقابتي با هم به رقابت پرداختند و در پايان به سه گروه برتر جوايز ارزنده اي تعلق گرفت.
شايان ذكر است شور و رقابت اين برنامه به حدي بود كه تمام طلاب اين شعبه و طلابي از ساير شُعَب براي تماشا و بهره برداري علمي حضور داشتند و در طول بيش از 3 ساعت برگزاري مسابقه، لحظه به لحظه بر تعداد حضّار افزوده شد و براساس طراحي قبلي، تماشاگران به صورت متناوب به برخي سؤالات پاسخ دادند.
جناب حجت الاسلام مظاهري از اساتيد خوش نام ادبيات مدرسه وظيفه سطح بندي و مهندسي سؤالات و اجراي جذاب مسابقه را بر عهده داشتند، اساتيد شاخص مدرسه، حجج اسلام آقايان شوشتري، مظاهري، احمدي و محصّل، سؤالات را طراحي كردند، آقايان اميني و رجبي از اساتيد فارغ التحصيل مدرسه، هيئت داوران مسابقه را تشكيل دادند و اجراي مقدمات سخت افزاري، تبليغات، پذيرايي و فضاسازي مسابقه را كارگروه علمي مدرسه شعبه 3 به شكل تحسين برانگيزي به انجام رساندند.
برگزيدگان اين مسابقه عبارت اند از:
گروه اول: آقايان سجاد جهانگيري، سيدياسر يعقوبي و حسين فاطمي؛
گروه دوم: آقايان جواد مؤذن، علي چوپاني و جمال فاطمي؛
گروه سوم: آقايان سيدميكائيل كبريائي، سجاد آزاد و علي غلامرضايي

 

پاسخ دهید