شرکت طلاب گرایش تبلیغ در همایش (( امت واحده ))

0

پنجمین دوره آموزشی ـ تشکیلاتی اتحادیه بین‌المللی امت واحده، با رویکرد ارتباط با فعالان مردمی عرصه جهان اسلام و وحدت و با تمرکز بر مقوله‌های وحدت اسلامی و نیز گروه‌های تکفیری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام روابط عمومی اتحادیه بین‌المللی امت واحده، همزمان با پنجمین دوره آموزشی ـ ارتباطی این اتحادیه، نشست فعالان مردمی عرصه وحدت نیز با حضور فعالانی از ۲۵ شهر کشور در مشهد برگزار خواهد شد تا راه‌های تقویت گفتمان تقریب در بدنه مردم در این نشست مورد بررسی قرار گیرد.

اتحادیه بین‌المللی امت واحده این نشست را با هدف بررسی آخرین تحولات جهان اسلام و نیز ارتباط و برنامه‌ریزی مشترک فعالان این عرصه برگزار می‌نماید.

در این دوره پنج روزه اساتید شیعه و سنی ایرانی و خارجی به ارائه مباحث خود درباره موضوعاتی چون بررسی تاریخی زمینه‌های اجتماعی شکل‌گیری سلفی‌گری، پاسخ به شبهات وحدت از منظر سیره اهل‌بیت علیهم السلام، نقش وحدت اسلامی در تجربه تمدنی مسلمین، ماهیت‌شناسی داعش، آخرین وضعیت غزه و… خواهند پرداخت
طلاب گرایش تبلیغ سطح 2 مجتمع فرهنگی تربیتی آموزشی حضرت مهدی (عج) به منظور آشنایی بیشتر با فرهنگ و روشهای تقریب بین مذاهب اسلامی و ایجاد وحدت در میان امت اسلام ، از روز سه شنبه 18 شهریور ماه بمدت 3 روز در در این نشست که در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار می گردد ، شرکت می کنند .

پاسخ دهید