مسابقه علمی در شعبه ۳

0

ارزشیابی علمی طلاب به شکلی جامع و کارآمد از سیاست های همیشگی مدارس حضرت مهدی عج است. دراین راستا و برای ایجاد فضای بانشاط علمی، معاونت آموزش و پژوهش مدرسه حضرت مهدی عج، شعبه ۳ به برگزاری «مسابقه بزرگ علمی» اقدام کرد. در این مسابقه که در تاریخ ۲۶/۷/۹۷ با موضوع «ادبیات عرب» و در میان طلاب داوطلب صورت گرفت، هفت گروه ۳نفره به شکلی جذاب و رقابتی با هم به رقابت پرداختند و در پایان به سه گروه برتر جوایز ارزنده ای تعلق گرفت.
شایان ذکر است شور و رقابت این برنامه به حدی بود که تمام طلاب این شعبه و طلابی از سایر شُعَب برای تماشا و بهره برداری علمی حضور داشتند و در طول بیش از ۳ ساعت برگزاری مسابقه، لحظه به لحظه بر تعداد حضّار افزوده شد و براساس طراحی قبلی، تماشاگران به صورت متناوب به برخی سؤالات پاسخ دادند.
جناب حجت الاسلام مظاهری از اساتید خوش نام ادبیات مدرسه وظیفه سطح بندی و مهندسی سؤالات و اجرای جذاب مسابقه را بر عهده داشتند، اساتید شاخص مدرسه، حجج اسلام آقایان شوشتری، مظاهری، احمدی و محصّل، سؤالات را طراحی کردند، آقایان امینی و رجبی از اساتید فارغ التحصیل مدرسه، هیئت داوران مسابقه را تشکیل دادند و اجرای مقدمات سخت افزاری، تبلیغات، پذیرایی و فضاسازی مسابقه را کارگروه علمی مدرسه شعبه ۳ به شکل تحسین برانگیزی به انجام رساندند.
برگزیدگان این مسابقه عبارت اند از:
گروه اول: آقایان سجاد جهانگیری، سیدیاسر یعقوبی و حسین فاطمی؛
گروه دوم: آقایان جواد مؤذن، علی چوپانی و جمال فاطمی؛
گروه سوم: آقایان سیدمیکائیل کبریائی، سجاد آزاد و علی غلامرضایی

 

پاسخ دهید